Sık Sorulan Sorular - Reform Çilingir - Nöbetçi Çilingir

Çilingir hizmetlerimiz arasında kapı açma, kilit değiştirme, oto çilingir, kasa açma, anahtar kopyalama, ve elektronik kilit sistemleri kurulumu gibi çeşitli hizmetler bulunmaktadır.

Evet, 7/24 acil çilingir hizmeti sunuyoruz. Gece veya gündüz, acil durumlarınızda yanınızdayız.

Evet, oto çilingir hizmetimizle araç kapılarınızı ve kilitlerinizi zarar vermeden açıyoruz. Ayrıca anahtar kaybı durumunda yeni anahtar yapımı da sağlıyoruz.

Ücretlerimiz yapılacak işe, kullanılan malzemeye ve hizmetin aciliyetine göre değişiklik göstermektedir. Detaylı fiyat bilgisi için bizi arayabilir veya web sitemizden bilgi alabilirsiniz.

Evet, eski veya hasar görmüş kilitlerinizi yenileriyle değiştiriyoruz. Güvenliğiniz için kaliteli ve dayanıklı kilit sistemleri kullanıyoruz.

Anahtarınızı kaybettiğinizde paniğe kapılmayın. Bizi arayarak acil çilingir hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yeni anahtar yapımı ve kapı açma işlemlerini hızlıca gerçekleştiriyoruz.

Evet, elektronik kilit sistemleri kurulumunda da uzmanız. Akıllı kilitler, kartlı geçiş sistemleri ve parmak izi okuyuculu kilitler gibi modern güvenlik çözümleri sunuyoruz.

Acil durumlar dışında randevu almanız hizmet kalitemizi artırır. Ancak, acil durumlar için 7/24 hizmet vermekteyiz ve en kısa sürede size ulaşmaktayız.

Evet, kasa açma hizmetimizle kaybolmuş veya unutulmuş şifreler nedeniyle açılmayan kasalarınızı güvenle açıyoruz. Özel ekipmanlarımızla hasarsız işlem yapıyoruz.

Standart ev ve iş yeri anahtarlarının yanı sıra, oto anahtarları, çipli anahtarlar ve güvenlikli anahtarların da kopyasını yapabiliyoruz.

Evet, ev veya iş yeriniz için en uygun güvenlik kilitleri ve sistemleri konusunda ücretsiz danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Güvenliğinizi en üst düzeye çıkaracak çözümler öneriyoruz.

Evet, tüm çilingir hizmetlerimiz garanti kapsamındadır. Müşteri memnuniyeti bizim için ön planda olup, herhangi bir sorun yaşadığınızda hemen müdahale ediyoruz.

Evet, eski tip mekanik kilitlerin onarımı ve değiştirilmesi konusunda da hizmet veriyoruz. Eski kilitlerinizi modern ve güvenli sistemlerle yeniliyoruz.

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.